Post 21 Paź 2014 05:05

Re: Projekt ogólny

Dziekuje za docenienie wozu ;), w ostatnim czasie wpadł podwojny wydech (wywalilem koncowy i zrobilem przelot z rozgalezieniem na 2 strony), wpadla przykrecana do klapy antena CB, zostala zmieniona mapa na 210KM jednak nie zadawala mnie jazda w ciaglym trybie awaryjnym:(, nie wydalaly wtryski, po zrobieniu ich niedomaga turbo. Dlatego dzis wybiore sie na okrojenie mocy. Dodatkowo zainwestowalem w glosniki hertz hsk 165 w drzwi ,jestem rowniez w trakcie ich wygluszania. W najblizszym czasie postaram sie wrzucic jakies fotki, co do komfortu jazdy to powiem tak... przy dojezdzaniu do jakiejs niespodziewanej dziury gdzie widze ze nie da rady juz wyhamowac wyrobil mi sie nawyk dzwigania 4 liter z fotela poniewaz jest trzask niemilosierny;p mam wrazenie ze zgubilem jakas czesc zawieszenia lub odpadlo koło. Na 20" jezdze tylko dlatego ze wiekszość przebiegu wykonuje po trasie, po miescie jezdze sporadycznie. Zapewne wiekszy komfort bylby przy wyzszym profilu opon jednak przy wstepnej przymiarce wyszlo ze obcieraloby o tylne blotniki. Na tyle 275/25 to jedyne sensowne rozwiazanie.