Własny warsztat samochodowy

<<

eugen

Posty: 115

Dołączenie: 27 Lut 2015 12:41

Post 22 Lis 2021 12:07

Własny warsztat samochodowy

Witam Wszystkich! Pytanie do tych którzy otwierali warsztat samochodowy w zeszłym i w tym roku. Co muszę mieć gotowe tzn jakie warunki musi spełniać budynek w którym otwieram działalność, wymogi itd abym mógł oddać nowy budynek do użytku (działalność jednoosobowa) Czy ktoś sprawdza, co sprawdza? Jak to wygląda w praktyce, z góry dziękuję za info.
.sssss
<<

zdr

Posty: 48

Dołączenie: 24 Sie 2016 15:09

Post 22 Lis 2021 12:44

Re: Własny warsztat samochodowy

Zakładam, że budynek masz już zdany u budowlanych. Co do zasad na teraz to musisz poczekać, bo nikt tak naprawdę nie wie /w moim mieście w urzędzie/. W naszym mieście będę organizował spotkanie branżowe w tym celu w urzędzie. Wczoraj w jednej z telewizji było o tym... . A teraz fakty na teraz: muszisz zarejestrować działalność w bdo. Trochę zachodu z tym jest.

Wyposażenia do warsztatu szuklaj na przykład tutaj: https://zamu.pl/smarownice W sklepie mają obecnie dobre ceny na wiele elementów.

Forum Opel Insignia poleca:

<<

granitka

Posty: 21

Dołączenie: 31 Lip 2019 14:33

Post 06 Kwi 2022 15:32

Re: Własny warsztat samochodowy

Czy prowadzeniu własnej działalności zawsze jest dużo obowiązków. Podam wam jedno rozwiązanie, które powinno was trochę odciążyć. https://xplusglobal.com/pl/finance-and- ... obile-app/ oferują świetną ofertę, która pozwoli wam robić pewne rzeczy z telefonu. Czyli możecie mieć coś do załatwienia, ale w każdym momencie macie wszystko ze sobą. Świetne, prawka?
Pozdrawiam

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość